Zabiegi redukujące cellulit – sprawdź już teraz!

Zabiegi redukujące cellulit – sprawdź już teraz!

Zabiegi redukujące cellulit – sprawdź już teraz!
5 (100%) 29 głosów

Jak zredukować tkankę tłuszczową i jakie są skuteczne zabiegi na cellulit? Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie, należy najpierw określić co to jest cellulit oraz jakie są przyczyny jego powstawania, bo choć jest to choroba cywilizacyjna i dotyka ponad 80% kobiet, jest raczej kojarzony z osobami z nadwagą lub w średnim wieku.

Cellulit to nierównomiernie rozmieszczona tkanka tłuszczowa, woda oraz produkty przemiany materii powodujące pofałdowania i zgrubienia, czyli tzw. „skórkę pomarańczową”. Cellulit występuje głownie na pośladkach, udach, brzuchu i ramionach.

Przyczyny powstawania cellulitu

 • siedzący tryb życia-
 • nadmiar soli i cukru w diecie-
 • zaburzona gospodarka hormonalna-
 • nałogowe palenie papierosów-
 • zbyt obcisłe ubrania-
 • problemy z krążeniem krwi

Współczesna medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw problemowi cellulitu i ma w swej ofercie zabiegi, pozwalające skutecznie rozprawić się z pomarańczową skórką.  O tym jaką metodę walki z cellulitem należy obrać, zależy w dużej mierze od stopnia zaawansowania cellulitu. Można wyróżnić trzy etapy. Pierwszy ujawnia nierówności i grudki dopiero po ściśnięciu placami fałdu skóry na udach lub brzuchu, drugi jest widoczny w niektórych pozycjach np. siedzącej, trzeci natomiast możemy zaobserwować niezależnie od ułożenia ciała, jest to stopień najbardziej zaawansowany, wygląda bardzo nieestetycznie, skóra sprawia wrażenie trzęsącej się.

Jak skutecznie dobrać odpowiedni zabieg na cellulit i modelowanie sylwetki?

Swoją walkę z cellulitem powinno rozpocząć się od rzetelnego wywiadu i obserwacji, dzięki której kosmetolog będzie mógł dobrać indywidualną metodę leczenia, która przyniesie najbardziej spektakularne efekty. Ważne dla pacjentów są także darmowe konsultacje kosmetologiczne, oferowane przez niektóre gabinety. Redukcja tkanki tłuszczowej i co się z tym wiąże redukcja cellulitu jest możliwa dzięki takim urządzeniom jak:

 • Pollogen Legend Maximus,
 • Cellu M6 Integral

Aby przybliżyć bardziej szczegółowo ich działanie, opiszemy pokrótce zasadę według której działają.

Maximus – Pollogen Legend

Fale radiowe tego urządzenia podgrzewają tkankę tłuszczową zgromadzoną od skórą do aż 60 stopni, co powoduje je topienie. Usuwanie cellulitu podczas stosowania tego urządzenia jest bardzo efektywne i niezwykle szybkie.

Cellu M6 Integral – Endermologia

Głowice, w które zostało wyposażone to urządzenie powodują ugniatanie skóry oraz wywołują specjalnie dobrane wibracje. Jest to niezwykle innowacyjne urządzenie a jego działanie jest wielotorowe.

Endermologia efekty

 • rozbijanie i usuwanie zbędnej tkanki tłuszczowe
 • redukcja cellulitu
 • usprawnienie drenażu limfatycznego

Karboksyterapia Reology 2

Podanie do najgłębszych warstw skóry dwutlenku węgla powoduje szybkie usuwanie komórek tłuszczowych a w efekcie następuje redukcja cellulitu.

Zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów jest najważniejsze. Dlatego tez wszelkiego rodzaju zabiegi na cellulit zawsze powinny być wykonywane z profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej. Tylko doskonale przeszkolony oraz doświadczony personel zapewni standard usługi na najwyższym, światowym poziomie. Cellulit to problem, który można zlikwidować. Już dziś umów się na pierwsza wizytę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 26 = 28