7 Niezbędnych Składników Jakie Powinien Zawierać Krem Ujędrniający Do Biustu

7 Niezbędnych Składników Jakie Powinien Zawierać Krem Ujędrniający Do Biustu

7 Niezbędnych Składników Jakie Powinien Zawierać Krem Ujędrniający Do Biustu
5 (100%) 16 głosów

Bardzo wiele osób zadaje sobie pytanie, czy kremy na powiększeniu biustu faktycznie mogą działać. Aby jednak odpowiedzieć szczerze na to pytanie należy zrozumieć jak działają owe preparaty i w jakich dokładnie przypadkach mogą pomóc.

W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, że kremy ujędrniające do biustu działają jedynie na tkankę skórną. Nie wpływają na zwiększenie ilości tkanki gruczołowej i tłuszczowej piersi, zatem nie są w stanie realnie wpływać na ich wielkość. Jednak kremy te mają jedno bardzo skuteczne działanie, które może znacznie poprawiać wygląd całego biustu. Sprawiają one, że skóra w okolicach piersi staje się mocniejsza i bardziej jędrna. To natomiast sprawia, że tkanka budująca pierś ma solidniejsze rusztowanie, co przyczynia się do uniesienia biustu ku górze.

Składniki dobrego serum do biustu

Efekt działania kremu w dużej mierze zależy od jego jakości. Preparaty wypełnione sztucznymi składnikami jak parabeny, syntetyczne barwniki, silikony nie tylko nie przynoszą zadowalających rezultatów, ale mogą dodatkowo szkodzić. Substancje te mają silne działanie wysuszające i w dłuższej perspektywie czasu znacznie osłabiają strukturę skóry. Dlatego tak ważne jest wybieranie kremów opartych w głównej mierze na naturalnych składnikach. Cechują się one znacznie większą skutecznością, niż ich syntetyczne odpowiedniki oraz są o wiele bardziej bezpieczne dla wrażliwej skóry na piersiach.

Lista 7 niezbędnych składników jakie powinien zawierać dobry krem ujędrniający do biustu:

 • wyciąg z kwiatów lawendy,
 • acanthopanax senticosus extract,
 • ekstrakt z pąków,
 • ceramide 6,
 • kofeina,
 • ekstrakt z ruszczyka kolczastego,
 • dipalmitoyl hydroxyproline,

Przykład skutecznego preparatu na powiększenie piersi

krem frasheWybór dobrego kremu jest kluczowym momentem każdej terapii. Jak już wiesz z akapitu wyżej źle dobrany krem może nie tylko nie przynieść żadnych korzyści, ale może i zaszkodzić. Dlatego należy wybierać jedynie sprawdzone kosmetyki, które zawierają jak najmniejszą ilość sztucznych wypełniaczy. Takim właśnie kosmetykiem jest Frashe krem ujędrniający do biustu.

W jego składzie nie znajdziesz ani grama sztucznych wypełniaczy i barwników, które mogłyby wysuszać skórę. Swoją skuteczność serum to zawdzięcza odpowiedniemu połączeniu naturalnych składników. Mimo, że każdy z nich działa na innej zasadzie to razem sprawiają, że piersi stają się jędrne, okrągłe i bardziej widoczne.

Pomimo, że na efekty terapii należy czekać średnio od kilku tygodni do 3 miesięcy, to jest to tego warte. W przeciwieństwie do konkurencji krem na piersi gwarantuje długofalowe rezultaty, które będą utrzymywać się latami.

Dlaczego kremy powinny być łączone z ćwiczeniami?

Jak już zostało wspomniane kremy działają jedynie na tkankę skórną. Mimo, że działanie to jest bardzo korzystne w optycznym powiększaniu piersi, to jeśli mięśnie klatki piersiowej będą słabe i wiotkie niemożliwe będzie osiągnięcie zadowalających rezultatów.

Na szczęście dobra wiadomość jest taka, że ćwiczenia na wzmocnienie tych mięśni mogą być wykonywane w warunkach domowych przez każdą kobietę. Jedyne co potrzeba do rozpoczęcia treningów to dwie butelki dwulitrowe oraz 30 minut czasu dziennie. W zestawie ćwiczeń znajdują się m.in. pompki, unoszenie butelek z wodą, czy ćwiczenia izometryczne. Treningi zatem są niezwykle proste i nie wymagają dużej ilości czasu. Rezultaty jakie oferują są nieporównywalnie większe od włożonego w nie wysiłku.

Działanie kremów na powiększenie piersi – podsumowanie

Pomimo, że działanie kremów na powiększenie piersi ograniczone jest jedynie do tkanki skórnej to w znaczący sposób mogą przyczyniać się do poprawienia jędrności biustu, a co za tym idzie do optycznego ich powiększenia. Warunkiem jest jednak wybór dobrego preparatu, który nie będzie zawierał sztucznych wypełniaczy oraz będzie oparty na naturalnych składnikach. Ważne jest również łączenie kremów z ćwiczeniami, gdyż dopiero wtedy możliwe będzie maksymalne uniesienie piersi ku górze.

9 thoughts on “7 Niezbędnych Składników Jakie Powinien Zawierać Krem Ujędrniający Do Biustu

 1. Mój biust ostatnio strasznie zrobił się obwisły i zaczynam się go wstydzic. Czas zacząc cos z tym robic i chyba zaczne od cwiczen a jak tylko uzbieram troche wiecej pieniedzy to zakupie sobie kremik.

  1. bez ćwiczeń i krem ujędrniający biust zbyt dużo nie zrobi. na pewno nawilży i ujędrni, ale to jest tylko część pielęgnacji. jak już sie brać na podnoszenie cycków to raz a porządnie!

 2. @nikosia, no nie. poza tym jednak tabletki idą ci do żołądka, wątroby, nerek. nie dla mnie. wolę jednak iść w kremy ujędrniające na biust. ewentualnie bym szła też w jakieś masaże.

    1. Ten frashe który jest u góry jest bardzo dobrzy. Ten akurat na razie odstawiłam żeby sprawdzić inne ale pewnie do niego wrócę bo szału nie było.

  1. Oczywiście że prawda!!!!!! No wiadomo, że tak! Jednak biustonosz masz na sobie praktycznie połowę dnia, więc musi być dobrze dobrany i dopasowany, bo jednak nawet o prawidłowe ukrwienie tu chodzi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

86 + = 90